Tipy
&
Mapy

Lokálne trasy

Tipy na výlety v podtatranskom regióne od miestnych, ktorí si ich mnohokrát za život už sami prešli.

Zadarmo

Najlepšie je, že ťa to nestojí vôbec nič. Nemusíš sa nikde registrovať, nič platiť. Jednoducho sme to urobili pre tebe iba tak. Aby si mal radosť a mohol si zažiť niečo nové.

Pre každého

Si športovec, alebo len sviatočný cyklista, alebo hľadáš niečo vhodné pre rodinný výlet? U nás na tom vôbec nezáleží. Každý si nájde medzi našimi tipmi niečo čo mu bude sedieť ako ušité.

Vždy po ruke

Naše mapy si môžeš jednoducho stiahnuť jednoducho do mobilu. Cez aplikáciu BikeGPX stačí iba oskenovať QR kód, ktorý nájdeš po kliknutí na tlačidlo pri každej trase. Alebo si ich stiahni ako gpx súbor a použi svoju obľúbenú appku

Vyber si trasu

Oskenuj QR kód

Uži si deň

5

Na Celý deň

5

Na Pol dňa

Ak nepoznáš región pod Tatrami a potrebuješ trochu inšpirácie, máme pre teba niekoľko skvelých tipov na výlet. Na navigovanie môžeš použiť akúkoľvek tvoju obľúbenú mobilnú aplikáciu. My preferujeme BikeGPX, ktorý od teba nevyžaduje žiadnu registráciu a je úplne zadarmo. Funguje to jednoducho. Aplikáciu si nainštaluješ do mobilu, oskenuješ QR kód, ktorý sa nachádza na stránke, na ktorú budeš presmerovaný po kliknutí na tlačidlo BikeGPX. A zábava môže začať.